УЕФА ги одобри спорните „националистички“ дресови на Украина (Фото)

Русите сигурно ќе навиваат за Македонија кога ќе играме против Украина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *