УЕФА го одреди терминот за Македонија – Косово!

За два и пол месеци ќе се знае дали ќе играме на ЕП 2021.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *