УЕФА ја губи битката со Суперлигата: Судот во Мадрид пресуди во корист на богатите

Европската куќа на фудбалот ќе мора да ги повлече сите санкции во наредните пет дена.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *