УЕФА ќе ги откаже мечевите од Лигата на нациите!?

Македонија е во група со Ерменија, Грузија и Естонија, но прашање е дали ќе се играат дуелите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *