УЕФА објави: Сè уште има тикети во слободна продажба за мечот Македонија – Австрија (Фото)

За нашата премиера на Европското првенство и за уште три дуели во фазата по групи сè уште можат да се најдат влезници.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *