УЕФА знае кој е нашиот дијамант – Елмас се проби во топ-10

На официјалниот твитер налог на УЕФА посветен на Европското првенство има место и за нашиот најмлад стандарден репрезентативец .

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *