Ултрасите на ПСЖ не можат на стадион, го окупираа центарот на Париз (Видео)

Популарните Светци ќе немаат поддршка од своите навивачи на трибините, но тие се собраа пред мечот да ги осоколат пред реваншот со Борусија Дортмунд.

Слични вести...