Унгарските навивачи со свирежи за потегот на Ирците, а фудбалерите на теренот покажаа што е почит (Видео)

Чуден потег пред мечот во Будимпешта.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *