Урнебесна реакција што ќе ве насмее, го запозна идолот и не знаше што да прави од радост (Видео)

Демаркус Казинс е далеку од фокусот во НБА и времињата кога беше една од главните ѕвезди во најсилната кошаркарска лига на светот, но сè уште си има навивачи што го ценат.

Центарот на Милвоки бакс израдува еден свој симпатизер, кој реагираше урнебесно кога Казинс прифати да се слика со него и да му го потпише дресот.

https://twitter.com/overtime/status/1472731003412262912?s=20

Популарнуиот Буги дури ги искара луѓето од обезбедувањето дека се многу строги и му се потпиша на дресот на својот навивач, а реакцијата е бесценета.

 

- Оглас -

Најнови вести