Уште еден фудбалски викенд без Меси

Аргентинецот нема да биде навреме подготвен за дербито против Валенсија, Валверде нема да смета ниту на Суарес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *