Уште едно спортско семејство жали: Американски тренер, ќерката и жена му биле во хеликоптерот на Коби Брајант

Потврдено е.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *