Утре во 13 часот е долгоочекуваниот дуел Србија – САД, ама сега никој не го интересира

Американците по пауза од 13 години, загубија на Мундобаскетот, а за тоа жалеа и Србите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *