Ужасно – Поранешен светски вицешампион призна дека е вмешан во детска порнографија

Играше за гиганти од калибарот на Реал Мадрид, Борусија Дортмунд и Шалке 04, а во Дизелдорф на суд призна дека е виновен.

Слични вести...