Вакво објаснување немало досега: Мбапе е во офсајд, ама не е офсајд, виновен е Ерик Гарсија (Видео+Фото)

Килијан Мбапе е во офсајд, но Ерик Гарсија ја допрел топката и голот за победа на Франција против Шпанија е регуларен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *