Велемајстори за пресврти – Франција имаше многу среќа, милиметри и ја донесоа титулата во Лигата на Нации (Видео+Фото)

Килијан Мбапе за милиметри избегна офсајд во 80. минута и со гол за победа од 2:1 им го донесе пехарот на Триколорите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *