Вардар 1961 нема да гостува во Норвешка, двомечот со Елверум ќе биде во Скопје

Добра вест за Вардарци.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *