Вардар е (не)оправдано потценет пред гостувањето кај Нексе

Квотите на обложувалниците го фаворизираат хрватскиот тим, но вардарци имаат еден силен адут.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *