Вардар и Шкендија се чисти „кецови“, се очекува целосна доминација на домаќините

Дали гостите денеска џабе ќе играат во петте меча од 23-тото коло во Прва лига?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *