Вардар најде топ-бомбардер – Марко Вујин ќе игра една година за европскиот првак

Србинот ќе ја засили бековската позиција на „црвено-црните“ и е седмото засилување за следната сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *