Вардар пред новиот тренер ја одбрани титулата во Суперлигата (фото)

По 14-ти пат Црвено-црните се шампиони во домашното првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *