Вашингтон се спаси од метла, Јута на чекор до западното полуфинале (видео)

Волшебниците ја искористија повредата на Ембид да изнудат петти меч во серијата против Сиксерс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *