Васоски кратко и јасно на стартот на Бундеслигата: Три двојки, 3+ во Бремен и пад на Арминија во Франкфурт

Втора сезона по ред експерт за германското првенство на страниците на Спорт Манија е тренерот на Вардар со свои анализи и предлог типови

Слични вести...