Орлите летаат високо, Васоски очекува да го урнат и шампионот

Поранешниот фудбалер на Ајнтрахт очекува подвиг на неговите Орли во дуелот со актуелниот германски и европски првак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *