Последно коло во Бундеслигата, Васоски очекува доминација на домаќините

За крај на германското првенство поранешниот фудбалер на Ајнтрахт Франкфурт подготви тикет со коефициент 28.82 во Sport Life

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *