Вавринка ја има најинтересната фотографија од изолација (Фото)

Швајцарскиот тенисер на креативен начин покажа како го минува денот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *