Велигденски мајстор погоди 16 меча и вкупен коефициент од 505!

Класика, одигра фиксови на фаворити и сите ги погоди, па добро се офајди

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *