Велодром гори во црвено, поранешниот европски првак е пред банкрот

Салдото на поранешниот европски првак свети силно во црвено, а Французите дури и стравуваат од пропаѓање на легендарниот клуб

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *