Веселин Вујовиќ поради приватни причини си замина од Загреб

Беше еден од најомилените тренери на Вардар, а сега повторно е без клуб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *