Веспрем после голема драма ја освои СЕХА лигата

Загрепчани кои не требаше да играат на фајнал-форот во Задар, за малку ќе беа и шампиони.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *