Ветеранот не запира – Квалјарела го стаса Трезеге со голови на 9 меча по ред

Напаѓачот на Сампдорија игра како препороден и денеска му даде гол на Јувентус, а има серија од 9 натпревари на кои постигнува погодок

Слични вести...