Везе Наполи, Осимен се налути по црвениот картон, па се изнадава голови (Видео)

Тимот од Неапол води против Калјари по одличната акција во 11-тата минута, а шпицот на домаќините го постигна и седмиот гол на последните шест меча.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *