Видал со водечки гол за Интер брзо се извади за бакнежот (Видео)

Чилеанецот го бакна амблемот на Јувентус пред стартот на Дербито во Италија, а потоа се извади на најдобар можен начин со погодок во 13. минута

Слични вести...