Фатен на дело – Нероаѕурите ќе збеснат, Видал го бакна амблемот на Јувентус (Видео)

При поздравот со Џорџо Кјелини, некогашниот играч на Јувентус приреди неочекуван гест, што ќе ги налути навивачите на Интер

Слични вести...