Рингов се расплака за Вардар: Како тргнало, ќе го снема Вардар (Видео)

Легендарниот фудбалер кој со години ги бранеше „црвено-црните“ бои на најтрофејниот клуб, се плаши од најлошото.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *