Во Баерн фудбалерите поделени во четири групи

Нема да дозволат фудбалерите да „дивеат“ кога се работи за платите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *