Во Битола победи „поголемиот брат“, а Вардар 1961 на Скопје му даде 48 гола

Суперлигата во ракомет со интересно градско дерби во Битола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *