Во кавга нема социјална дистанца – Се фатија за гуша Немања Видиќ и Милан Павков (Видео)

Црвена ѕвезда ја елиминира Инџија за пласман во полуфиналете на српскиот куп, а мечот го одбележа и инцидент во финишот на првото полувреме.

Слични вести...