Во Ла Лига нема милост – Имаат само една победа во 2021 година, сметката ја плати тренерот

Фенерџијата во шпанското првенство се одлучи за шок-терапија и смена на тренерот во обидот да се спаси од испаѓање.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *