Во семејството Адетокумбо сега има три шампионски прстени

Две сезони по ред кошаркар со презиме Адетокумбо е шампион на НБА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *