Во Серија А има над 450 фудбалери, а само двајца се со повеќе одиграни мечеви од Горан Пандев

Струмичанецот сезонава треба да заокружи еден неверојатен јубилеј во Италија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *