Во услови на пандемија се снаоѓа кој како може – И ракометарите на Пелистер почнаа на фудбалски терен (Фото)

Кога нема услови за тренинзи во сала, добар е и фудбалскиот терен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *