Второ куп-полуфинале: Струга има победнички рецепт, Силекс ќе се обиде да го урне опасниот бедем

Од 13 часот се игра второто полуфинале во националниот куп, а победникот ќе игра за пехарот против Академија Пандев на 19 мај.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *