Вујовиќ: Ние бевме подобри во првото полувреме, Елверум во второто

Тренерот на Вардар мисли дека Елверум нема да загуби многу мечеви на домашен терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *