За прв пат, Романка ќе игра во финалето на Вимблдон

Без многу борба, позната е првата учесничка во мечот за вредниот трофеј

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *