За „стотче“ навивајте и бодрете ја Македонија против Романија

Љубителите на кошарката во Македонија ќе имаат убава можност да ги следат нашите репрезентативци против Романија по популарни цени. Билетите чинат 100 денари, а дуелот ќе се игра во салата „Борис Трајковски“ во Скопје.
Ова е и можност во полна сала да се поздрави победата против Косово, но и да им се даде поддршка на Војдан, Бојан, Ричард… и останатите наши репрезентативци.
Билетите ќе бидат во продажба преку мрежата на „МК Тикетс“, а ќе можат да се купуваат и на билетарата пред салата „Борис Трајковски“

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

- Оглас -

Најнови вести