За Вардар паричен надомест за одземената прилика да го брани тронот

ЕХФ ќе им подели по 25.000 евра на клубовите во машка и женска конкуренција кои нема да се борат за европските титули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *