Закана за поранешните европски прваци: Ќе ги бркаме по терен, ако не почнат да играат фудбал

Навивачите на Стеауа, или како што сега е името на клубот ФЦСБ најавија дека ќе биде жешко за фудбалерите ако не ја поправат формата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *