Заморот е голем противник на „црвените ѓаволи“, Арсенал е поблиску до победа

Ѓорѓи Христов очекува победа на „топчиите“ во големото англиско дерби од 30. коло, иако Манчестер јунајтед е во транс по триумфот во Париз

Слични вести...