Жестока критика: Валјадолид беше ограбен во дуелот со Барселона

Каталонците славеа со гол во 90-тата минута, а гостите се гневни за тоа што им се случи на „Камп ноу“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *