Животна партија на Марез, Сити првпат во историјата ќе се бори за пехарот со големите уши (видео)

Алжирецот го потврди она што веќе се најавуваше пред реваншот - Пеп и Граѓаните на 29 мај ќе бидат во Истанбул, прашањето е дали Челзи или Реал ќе бидат нивниот противник.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *